"Černý humor je, když máš písek v oku. Morbidním se stává ve chvíli, když máš oko v písku."

Duben 2015

Irma Lairová

27. dubna 2015 v 15:08 | Winter |  Skicák
Tento obrázek Irmy Lairové jsem kreslila už před delší dobou a musím říct, že to bylo velmi nostalgické kreslení. Časopis Witch jsem milovala na základní škole a nemohla jsem se dočkat, až vyjde další číslo. Zbožňovala jsem komiksy a pořád mám doma několik knížek, na kterých je vidět, že jsem je četla pořád dokola. A díky tomuto komiksu jsem si oblíbila fialovou, modrou a zelenou barvu.

Moje nejmilejší čarodějka byla Elyon. Ze začátku jsem jí moc nemusela (hlavně kvůli tomu, co udělala Taranee), ale poté, co se stala královnou Meridianu, tak jsem si jí velmi oblíbila. Pamatuji si, že mě tenkrát docela štvalo, že o ní nevyšel taky nějaký samostatný příběh.

Když se objevil v televizi seriál, vstávala jsem každou sobotu brzy ráno, aby mi neutekl jediný díl. I když teď vím, že je to neskutečná blbost. Také jsem obkreslovala z časopisu obrázky čarodějek a učila se tak kreslit.

Ale jakmile jsem se dostala na střední, přestala jsem si časopis kupovat. Už ani nevím, jak příběh pokračoval. Myslím, že poslední díl co jsem četla byl o tom, jak Orube s čarodějkami schovávaly Elyon v domě paní Rudolphové a Cedrik se pokusil ukrást Will Srdce Kondrakaru.

Chtěla bych o Witch napsat nějakou povídku. Třeba i slash. Docela zajímavé shipovatelné postavy jsou Cedrik s Phobosem. Ale obávám se, že pokud něco takového napíšu, tak to od zdejšího fandomu pěkně schytám.

Irmu jsem si na kreslení vybrala proto, že je docela jednoduchá a kromě toho jsem na internetu našla tento pěkný obrázek, který mi posloužil jako předloha. Myslím, že jednou byl i na obálce časopisu. Ke kreslení jsem si zvolila tablet a program, který se jmenuje ArtRage. Je to můj nejoblíbenější program na malování, společně s MyPaintem.

Předloha:


Obrázek:Zdroj prvního obrázku:

http://witch.wikia.com/wiki/Irma_Lair/Gallery

Viktor Preiss - autogramy

5. dubna 2015 v 17:08 | Winter |  Sbírám autogramy

Autogramy od tohoto skvělého herce jsem obdržela šestého března. Dopis s žádostí jsem posílala dvacátého třetího února do Vinohradského divadla.

Viktor Preiss je můj nejoblíbenější český herec (společně s Františkem Němcem). Měla jsem možnost ho vidět v divadelní hře Jistě, pane ministře, na které jsem byla před pěti lety. A bylo to úžasné. Je škoda, že už se hra nehraje, chtěla bych ji vidět znova. Hlavně kvůli tomu, že bych si ji užila daleko víc, když už jsem fanynkou seriálů.

Kromě klasického podpisu s věnováním mi na zadní stranu dvou dalších fotografií nakreslil dva roztomilé obrázky - a vážně se mi moc líbí. Dívala jsem se na internetu na další fotografie, které podepsal, ale žádné jeho kresby neměly. A jednu fotografii poslal navíc.

Zdroje obrázků v menu:
http://www.gettyimages.in/
http://thediaryofahufflepuff.tumblr.com/
tumblr.com