"Černý humor je, když máš písek v oku. Morbidním se stává ve chvíli, když máš oko v písku."

Říjen 2015

Odepsal mi Peter Capaldi!

4. října 2015 v 11:51 | Winter |  Fandom
Ruce se mi třesou. Stále se usmívám a ještě teď se vzpamatovávám z šoku.

Ve čtvrtek mi nebylo dobře. Vrátila jsem se proto o něco dřív domů z internátu zachumlaná v černém svetru a kapesníkem v ruce. Těšila jsem se domů, protože jsem si představovala, jak zalezu do postele s paralenem a horkým čajem. Měla jsem v plánu sledovat staré díly Stargate Atlantis, protože je to sakra dobrý seriál a mám na něj příjemné vzpomínky.

Ale poté, co jsem dorazila do bytu, tak mě mamka přivítala s větší bílou obálkou v ruce. Tou, kterou jsem dávala do větší společně s dopisem pro jednoho z nějúžasnějších herců všech dob. Podívala jsem se na ni pořádně a uviděla jsem, že je popsaná. Razítko bylo z Cardiffské královské pošty.

Málem mě ranila mrtvice. Poznala jsem to písmo.

Zaslal mi ji Peter Capaldi, který momentálně hraje Doktora v Doctorovi Who, nejúžasnějším seriálu na světě. Psala jsem mu v listopadu a posílala jsem psaní společně s dopisem pro Johna Nettletona. John mi odpověděl v prosinci. Peter až teď.

Jsem velmi vděčná, že si Peter přes svůj naplněný program našel čas a přečetl si můj dopis. Napsala jsem pár vět o českých Whovianech a úžasném fanklubu, který máme. Myslela jsem si, že už se jeho autogramů nedočkám a že se žádost ztratila během cesty.

Peter mi podepsal tři fotografie a přiložil krátký vzkaz na malém lístečku. Normálně od něj lidi dostávaj předem podepsané fotografie bez vzkazu nebo věnování. Asi jej můj dopis musel zaujmout. Také jsem si všimla, že na druhé fotce zanechal svůj částečný otisk prstu, když se omylem dotkl nezaschlé fixy.

Omlouval se mi za to, že mu to tak dlouho trvalo a také napsal, že by se rád znova podíval do České republiky. A doufá, že se mi nová série líbí. Tohle mu přece musím odpustit, ne? :-)


Zdroje obrázků v menu:
http://www.gettyimages.in/
http://thediaryofahufflepuff.tumblr.com/
tumblr.com