"Černý humor je, když máš písek v oku. Morbidním se stává ve chvíli, když máš oko v písku."

Jak přežít internetové diskuze

22. října 2016 v 15:00 | Winter |  Články
Vždy, když se podívám na diskuze na Novinkách, sevře se mi žaludek úzkostí. Lidé se tam ohánějí totalitním režimem, píší svoje hloupé názory na všechno a myslí si, že rozumějí jakémukoliv odbornému tématu, které se objeví. Netřeba dodávat, že se neuvěřitelně znemožní, aniž by si to uvědomili.
Najděte si třeba článek o tom, že někdo spáchal nějaký trestný čin. V diskuzi samozřejmě narazíte na perly jako "a k jaképak etnické národnosti patřil pachatel?". Pamatuji si na jeden příspěvek, ve kterém byla autentická fotografie pachatelky přímo ze soudní síně, která pocházela z majoritní společnosti. Ale diskutující obhajovali názor, že fotografie je určitě falešná a žena patřila k minoritě. Tenkrát jsem na to docela koukala a ani se mi nechtělo věřit, že můžou být někteří tak zaslepení a přesvědčení o vlastní pravdě, že nedokáží akceptovat ani jednoznačný důkaz. Přišlo mi, jako kdyby ti lidé přestali na okamžik přemýšlet a vyžívali se ve svých předsudcích.

Jeden z argumentů, který také stojí za to je, že přistěhovalci berou Čechům práci. Víte, já jsem loni byla na praxi na úřadu práce a pokud na volné pracovní místo do třiceti dnů nenastoupí občan naší země, tak je teprve poté nabídnuto cizinci.

Také mě dostávají komentáře typu " já jsem to ani nečetl, stačil mi nadpis, ale myslím si, že...". Pokud se něco takového objeví, můžete si být jisti, že buď bude komentář o ničem nebo narazíte na opravdovou perlu.

Podobné hity se objevují v diskuzích o sebevraždách. Většina lidí bude jistojistě přesvědčená, že k tomuto zoufalému činu dohnala oběti současná doba. Jako kdyby neexistovaly desítky jiných důvodů, kvůli kterým člověk skočí z okna nebo spolyká hromadu prášků. Finance, traumata z dětství, nešťastná láska, duševní choroba...ale ne. Za všechno může samosebou vláda.

Další názory, které mě dostávají do kolen, jsou ty pod články o výchově dětí. Rudí diskutující budou přesvědčeni, že nejlepší je všechny mladé od rána až do večera řezat. Například jednou jsem četla článek o matce, co svoji dceru zbila do modřin jenom kvůli tomu, že si přes její zákaz založila facebookový profil.

Kdybych byla rodičem, dětem bych sociální sítě rozhodně nezakazovala. Ale chtěla bych vědět, koho mají v přátelích, jestli všechny osobně znají a zda si uvědomují rizika, která jim hrozí na internetu. Vědomě izolovat děti způsobem, jakým to udělala ta matka je vyloženě špatné a hodně to napovídá o její omezenosti. Ano, na jednu stranu chtěla chránit svojí dceru. Ale na druhou měla vymyslet daleko lepší způsob a lépe svoje rozhodnutí s dcerou probrat a ne jí zbít tak, až se bála jít domů.

Nejenže novinkáři matčino jednání schvalovali a ještě tvrdili, že jí měla přidat za to, že dcera vše řekla ve škole. Pamatuji si, že jednou u nějaké diskuze byl názor, že Linka bezpečí je k ničemu. Tyhle lidi to fakt nemají v hlavě v pořádku. Prý to za nich nebylo a taky žili. Facepalm.

Když se podívám na příspěvky pod články o uprchlících, nechce se mi věřit, že někteří lidé jsou ochotní kvůli své bezpečnosti přát smrt malým dětem. Jsem šokovaná a znechucená. Vždy se hrozně naštvu, když vidím ty komentáře rádoby slušných Čechů s jejich xenofobními názory opepřené sympatiemi k nacismu, rasismu a třeba i k šovinismu. Jako demokraticko - feministická sluníčkářka bych si u nich ani neškrtla. Navíc by mne umínusovali.

Jednou jsem narazila na hlášku (myslím, že to bylo na Obludáriu): "...kdyby v roce 1939 existoval Facebook, diskuze by vypadaly nějak tahle...". Ano, je to hloupost. Když se na to ale podívám z jiného úhlu pohledu, docela mne mrazí. Ono Obludárium je na Facebooku velmi zajímavou skupinou. Najdete tam výběr toho nejlepšího z diskutujícího póvlu.

Mám strach, že se jednou lidé rozhodnou špatně a raději se vzdají své svobody a zvolí si nějakou stranu s extremistickými nebo totalitními sklony. Cesta k diktatuře není odpovědí. Problém se musí řešit, ale ne za cenu ztráty lidských práv a demokracie. Asi jsem opravdu hloupá a naivní. Přijde mi nechutné, že většina lidí odsuzuje skupiny jako celek a nezajímá se o jedince. Pro mne jsou například primárně důležité schopnosti člověka a jeho chování. Nikoliv jeho etnický původ. Každá mince má dvě strany. Odsuzuji porušování zákonů ze strany uprchlíků. Na druhou stranu jsou mezi imigrantama lidé, kteří opravdu prchají před válkou a potřebují naší pomoc.

Lidé si pletou pojmy a mluví o něčem, čemu vůbec nerozumí. Například jsem jednou narazila na příspěvek (byl v jedom videu od Kovyho), ve kterém jedna blbka vysvětlovala, že: "...sice nejsem rasystka, ale nesouhlasím s tím, aby homosexuálové adoptovali dětiiiiii...".Komentář těžce mimo záchodovou mísu. Může mi někdo prosím vysvětlit, jak souvisí rasismus s homofobií? Navíc to ta uživatelka ani nedokáže napsat správně.

Většina diskuzí je napsána velmi špatnou gramatikou. Když se podíváte do profilů lidí, kteří tam píší svoje příspěvky, většinou mají informaci, že vystudovali "vysokou školu života" nebo si dali "mateřská, ale určitě né dovolená" . První případ znamená, že to většinou nedotáhli ani k výučnímu listu či maturitě, ale tváří se, že jsou mistři světa a opovrhují intelektuály. Druhý případ jsou maminky, které většinou reagují až přehnaně hystericky. A správná čeština je jim u zádele. Dobře, také někdy napíšu něco špatně. Ale čeho je moc, toho je příliš.

Pamatujete si, jak lidé na facebooku vyjadřovali své postoje k uprchlíkům? Některé matky napsaly svůj negativní postoj na cedulku a daly jí svým dětem, které ji držely a vůbec netušily, co se děje.

Jejich dítě jednou vyroste a třeba bude mít jiný názor na danou problematiku. Na to ti rodiče úplně zapoměli. Pokud se bude dělat nějaká podobná akce, raději prezentujte svůj názor sami za sebe. Nepleťte do toho někoho, kdo tomu ani nemůže rozumět a než něco hodíte na zeď, raději přemýšlejte nad možnými důsledky svého rozhodnutí.

Co napsat na závěr? Nenechte se zbytečně strhnout ostatními. Nenávist není řešení. Na komentáře se dívejte z různých úhlů pohledu. Snažte se je psát gramaticky správně a nebuďte jako ti, co pravopis nerespektují. Nehádejte se s lidmi, u kterých víte, že vás stejně nechtějí pochopit. Je to zbytečné.


Tak co, jaký je váš názor na internetové diskuze a na rádoby slušné Čechy? Svůj názor napište do komentářů.


---

Zdroj obrázku:
http://cestovani.idnes.cz/foto.aspx?r=kolem-sveta&foto1=TOM44429a_pytlik.jpg

 


Komentáře

1 Cíťa Cíťa | Web | 22. října 2016 v 16:48 | Reagovat

Zajímavá stránka na facebooku je idioti z Novinek. poslední perla kterou na onu stránku přidali, byla něco ve smyslu, že za totality bylo nejlíp a jedinou spásu onen dotyčný vidí v panu Okamurovi, Zemanovi a spojení s Ruskem... :D

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 22. října 2016 v 16:52 | Reagovat

"Jejich dítě jednou vyroste a třeba bude mít jiný názor na danou problematiku." - když se to stane, ti rodiče dostanou infarkt. Pro tyhle typy je nepředstavitelné, aby jejich blízcí měli jiný názor a oni s nimi zůstali v kontaktu.

Ale přesně kvůli diskuzím jsem na novinky už před lety přestala chodit, i na jiných stránkách se diskuzím vyhýbám pod články, u kterých vím, že budou padat názory, které by mě jen zbytečně rozčilovaly, ale ono nakonec to moc nepomáhá. Protože idioti se koncentrují skoro ve všech diskuzích. Jenom tady na blogu mám málokdy strach se do ní mrknout, protože většinu článků komentují zase jen blogeři, a ti jsou trochu vycepovaní z vlastní tvorby, takže umí diskutovat celkem rozumně. A ti, co nejsou, tak většinou stejně napíšou jenom reklamu a článek si ani nepřečtou.

3 Eliss Eliss | Web | 22. října 2016 v 18:30 | Reagovat

Já si ty diskuze pročítám a je to lepší než sbírka anekdot ;-D

4 Andrea V. Andrea V. | Web | 23. října 2016 v 17:39 | Reagovat

Člověk to nesmí brát vážně, pak se skutečně pobaví. Zarážející je spíš fakt, že to většina přispívajících myslí smrtelně vážně

5 winter-snowflake winter-snowflake | 4. listopadu 2016 v 0:45 | Reagovat

[1]: Jop, tam taky chodím. Možná, že sem z ní přidám nějaké screeny a přidám k nim popisky.

[3]: Taky se u nich někdy skvěle bavím. Například zrovna u článků o politice nebo o školství. Ale většinou z nich mám depky.

6 winter-snowflake winter-snowflake | 4. listopadu 2016 v 1:45 | Reagovat

[2]: Děkuji mnohokrát za komentář, souhlasím s tebou.

[4]: Přesně tak.

7 AdaCordella AdaCordella | Web | 4. listopadu 2016 v 9:43 | Reagovat

Souhlasím ve všech směrech, bohužel. Pro zachování vlastního duševního klidu se podobným diskuzím vyhýbám jako čert kříži. Celé novinky.cz a podobné servery mi přijdou účelně zdramatizované právě proto, aby se toho naši "čecháčci" chytli a měli se o čem dohadovat.
Je smutné, kam až lidé ve své nekonečné hlouposti zajdou. Přitom by stačilo jenom o trochu více pochopení a nahlédnutí do vlastní zmrzačené dušičky. Tam by většina lidí měla s nápravami začít.
Naštěstí mi přijde, že se objevuje stále více a více jedinců, kteří jsou schopni objektivního posouzení a vyvažují tenhle smrdutý odpad například svým "sluníčkářstvím", "veganstvím", "nechutným optimismem" nebo jen "zbytečnou tolerancí", takže snad není všem dnům konec a společnost se nějak obrodí :) Jednou k tomu dojde. A doufám, že se toho dožiju :D

8 Skylar Skylar | E-mail | Web | 4. listopadu 2016 v 21:26 | Reagovat

Tak sa pridáva blbka do plusu. Teda z tvojho článku mám dojem, že ma po prečítaní tohto komentáru zaškatulkuješ práve týmto spôsobom (a potom hovorme o odsudzovaní skupiny kvôli jedincom, ehem.) Iste, tvoje myšlienky sú krásne a v naivno utopickom svete by to tak mohlo dokonca aj fungovať, avšak tu a teraz, s takouto úrovňou vyspelosti ľudstva to ešte nepôjde. Ľudia sú už proste takí, nikoho neobhajujem no v istých momentoch čítania tvojho článku som nadobúdala dojem, že konáš presne tak ako tí, ktorím venuješ svoje (aspoň podľa mňa) odsudzujúce slová. Každý kto sa v diskusii vyjadrí proti migrantom je buran? (prosím opravte ma niekto ak som toto slovo použila nevhodne) Keď sa ty vyjadruješ v ich prospech tak je to selektované na tích, ktorí sú poslušní a tí ktorí nie sú, no pokial sa o nich niekto vyjadruje ktriticky tak sa už vyjadruje o celej komunite a týmpádom celok odsudzuje na základe konania jedného?

Chceš aby tvoj ľud resp. ľudia všeobecne pristupovali k migrantom (keď je už táto téma načatá, tak si dovolím chvíľku pri nej zostať) ako k rovnoprávnym občanom demokratického územia, čo je pekné a s čím aj súhlasím, no nedajú mi tvoje náznaky podľa, ktorých by  ľudia bez VŠ, na materskej alebo z nižšej krčmovej neustále kritizujúcej vrstvy nemali mať právo prispievať do diskusii, lebo ich reči sú neoverené bludy. Nepopierateľne máš v istých krajných prípadoch pravdu, to sa však prieči s demokratickým vyjadrovaním názorov. (Aj keď sú to možno bludy, no je na každom z nás, či s tým budem súhlasiť alebo nie.) Ďalej nikto nemôže vedieť, že človek na druhom konci kábla má prečo tristomilión preklepov, či nebodaj netrpí neakou vrodenou poruchou, čo mu znemožní sústredenie sa napríklad.
No to s tými deťmi, to aj mňa rozčuluje a nielen tebou popísaný prípad ale tak isto publikovanie až príliš intímnych fotografii na sociálnych sieťach a podobné veci, ktoré ešte nemôžu ovplyvniť. To mi príde choré.

Nuž a popravde, ja osobne už dlhšiu dobu nenavštevujem pseudospravodajské servery, keďže mnohím ide o návštevnosť a spomínané diskusie častokrát vyprovokujú schválne tými svojimi pokrútenými polopravdami. Berie tie servery ešte vôbec niekto seriózne?

No ale taká čerešnička na torte, ževraj:"Nenávisť nie je riešením." Zase schvaľujem, ale tak prečo cítim z tohoto článku nenávisť voči ovcoidným spoluobčanom? Vieš čo robila každá osobnosť, ktorá naozaj čosi zmenila? Šla príkladom. Na miesto kritizujúcich prejavov. Vlastne kritizovali práve svojím "vzorovým konaním" aj navzdory častému nesúhlasu.
Aký vzor poskytuješ ty? Aby si každý komu sa dačo na tomto krutom a nespravodlivom svete nepáči vylial svoje srdce blogu a potom sa vrátil k tomu čo robil dovtedy?

Nechcem aby niekto moje čisto subjektívne otázky považoval za prejav pohŕdania, sú to čisto len rečnícke otázky položené s cieľom rozprúdenia ďalších úvah prípadne aj debaty. Každopádne vďaka za článok, ktorý dal kolieska v mojej hlave do pohybu. Už dávno som čítala článok, čo by vo mne vyvolal kladné i záporné pocity zároveň.

9 Standa Standa | Web | 16. listopadu 2016 v 14:29 | Reagovat

K tomuto tématu jsem tuhle četl dobrou úvahu:

http://archiv.ihned.cz/c1-65504790-socialni-site-milose-cermaka-nazory-jsou-jako-dira-v-zadku

10 majuar majuar | Web | 21. listopadu 2016 v 13:30 | Reagovat

Stopocentní souhlas :) Upřímně na Novinkách se do diskuzí raději nedivám, bolesti žaludku mám i bez toho, nicméně právě komentáře pod některými videi (ano, zejména u Kovyho, protože ten se občas i těm aktuálním tématům věnuje a jeho video Komentáře je krásným shrnutím toho, s čím se může člověk na netu v diskuzích potkat) mému zraku neujdou...

11 Vědmi Vědmi | Web | 21. listopadu 2016 v 14:54 | Reagovat

Vždycky padám, když vidím, jak se daří některým lidem procpat komunisty, uprchlíky a podobně i pod článek, dejme tomu, o umění. Au.

12 Katarína Katarína | Web | 21. listopadu 2016 v 15:40 | Reagovat

U nás je to o tom istom. S tým rozdielom, že my máme týchto ľudí v parlamente. A keby len v jednej strane... Preto mám vytipované stránky, ktoré ich parodujú alebo na nich vtipne poukazujú (vtip sa ukrýva najmä v komentároch pod "ukážkou"). Teda niečo na spôsob tebou spomínaného Obludária, len sú stále aktívne. Dobrá správa ale je, že jeden z ľudí, ktorý takýmto spôsobom upozorňuje na extrémistov dostal Bielu vranu.

13 naoki-keiko naoki-keiko | 21. listopadu 2016 v 15:51 | Reagovat

Vyjádřím se takhle:
Diskuze na internetu v podstatě neexistuje, všichni se buď strašně vychvalují anebo se tam ubíjí za rouškou "anonymity" (protože vyhledatelná jsi vždycky). Když chce jít rozumný a slušný člověk se znalostí gramatiky na internetovou diskuzi, musí se předávkovat nejdřív amfetaminem, aby to vydržel...

14 Katuš Katuš | Web | 21. listopadu 2016 v 16:29 | Reagovat

Nebudu nijak hájit pablby z Novinek.cz, protože už při volbách Trumpa, které jsem sledovala jak na BBC, tak na Novinkách, jsem myslela, že prostrčím ruku obrazovkou a umlátím každého debila, kdo tam vyplodil sebemenší hrůzu.

Ti lidé, to jsou jenom balíci (a teď nemusí znamenat, že jsou z vesnice), kteří nedokáží z několika úhlů posuzovat dané téma.

Avšak velice dobře si uvědomuji, odkud tahle prostota pochází. Češi vždy jako malý národ trpěli nadvládou větších a bylo jim vždy diktováno bez jejich souhlasu. Ať jde o 400 let Habsburků nebo 2. světovou nebo 40-50 let Rusů, vždycky jsme museli držet krok. Teď máme zase pomyslnou nadvládu EU která diktuje, tak proto zejména levicová část, sympatizující s Komunisty a jimi podobnými, reaguje agresivně. Nutno podotknout že se jedná především o sortu lidí, která nikdy nedostala tvrdou politickou sprchu. Pak je tam další skupina lidí a to jsou přesně ti, které jsi popsala. Všechno vědí, všechno znají, proto si nic nemusí ověřovat a pak to takhle dopadne.

Zase ale nemůžu říct, že oni jediní mluví z cesty. Takový extrémní Sluníčkář, to taky není žádná hitparáda. Až přehnaný optimizmus a neschopnost zvažování rizik je taky dovede ke slušným perličkám.

Ono aby člověk mohl slušně a na úrovni diskutovat, je potřeba býti tím správným skeptikem a občas i cynikem, aby pak jakékoliv polemizování bylo intelektuálně výživném.

Třeba uprchlíci. Osobně názor na jejich vyhlazení nepodporuji, ale ani nepodporuji jejich masové přijímání. Jejich morální kodex je s naším absolutně neslučitelný, pokud jde o některé jedince. Jestli nastane případ, že se budou chtít asimilovat a respektovat naší mentalitu, práva, pravidla, jsem více než otevřena je přijmout. Pokud ne, promiňte, ale tahle země není pro vás. Samozřejmě můj názor není to pravé a taky by se dalo na hodiny o něm diskutovat, ale o to právě jde. Najít TEN bod zlomu o to jde. Ne se zrafat a navzájem ponižovat.

Navíc moderní internetové diskuze jsou právě na to stavěny, takže nějaké konstruktivní debaty se tam opravdu nenajdou. Ale pokud se chce někdo pobavit, je to to nejlepší místo kam zamířit.

15 hedd hedd | Web | 21. listopadu 2016 v 17:13 | Reagovat

Myslím, žes to všechno shrnula více než dobře. :)
Taky mě to štve, ne-li nasírá.

16 Katarína Katarína | Web | 21. listopadu 2016 v 17:20 | Reagovat

[14]: Zareagujem len na túto časť: "Češi vždy jako malý národ trpěli nadvládou větších a bylo jim vždy diktováno bez jejich souhlasu. Ať jde o 400 let Habsburků..."

U nás to verejnosť interpretuje rovnako. Ako 1000 ročnú porobu. Ak už hovoríme o (ne)kvalitných a (ne)overených informáciách, neuvažovali ste niekedy nad tým, že ide len o mýtus? Nezaujímam sa o českú históriu, ale viem určite, že ľudia žijúci na terajšom slovenskom území nemali až do 20. rokov 19. storočia so žiadnou "diktatúrou" problém. "Neexistujú historické pramene, ktoré by obsahovali záznamy utlačovaných slovenských súčasníkov o svojej päťstoročnej, sedemstoročnej alebo deväťstoročnej porobe." (Findor, 2013, s. 73)

Ako som povedala, nepoznám dobre českú históriu, ale nie je možné, že máte podobný mýtus ako my? O tzv. mýte obete zase hovoria V. Krivý a E. Mannová, kde práve spomínajú aj českú verziu tohto mýtu, ktorá je pevne spojená s tým predchádzajúcim. Dovolím si preto citovať naozaj, naozaj dlhý odstavec, možno vám pomôže rozšíriť si obzory a pouvažujete nad pravdivosťou všetkých "diktatúr", ktoré ste spomenuli (najmä teda nad Habsburgovcami a Bruselom) a budete v overených zdrojoch hľadať nové informácie:

„Vrchol českej hitparády utrpenia tvorí mýtus tristoročnej poroby. Na jej začiatku bola bitka na Bielej Hore (1620), ktorá sa v národnej pamäti Čechov zakorenila ako začiatok českého útlaku pod jarmom katolicizmu a cudzieho panstva. Najsilnejším obrazom je v tejto súvislosti poprava „českých pánov“ na Staromestskom námestí. Strata práv a štátnosti sa však v skutočnosti nespájala s Bielou Horou. Habsburgovci sedeli na českom tróne už od roku 1526 a po roku 1620 nezanikol ani stavovský politický systém, ani autonómia krajín českej koruny. V českej mytológii 20. storočia dominuje – rovnako ako v Poľsku aj vo viacerých ďalších stredoeurópskych krajinách – predstava „obete mocných susedov a opustenosti spojencami“ (u nás napr. mníchovské trauma či pocit opustenosti Západom v roku 1968). rozbitie prvej Československej republiky a nacistickú okupáciu dávali Česi do súvislosti s „odtrhnutím sa Slovenska“. Mýtus slovenskej zrady – „noža do chrbta“ („kudly do zad“) bol potom v pozadí českej nedôvery k snahám o samosprávu Slovenska až do konca spoločného štátu.“ (2013, s. 78)

Obe citácie pochádzajú z knihy Mýty naše slovenské.

17 Avilan Avilan | Web | 21. listopadu 2016 v 18:07 | Reagovat

Proto je lepší podobné diskuse ani nečíst. Člověk se jenom naštve, protože si všimne, kolik kolem něj žije "volů". Co se týče uprchlíků, na to mám svůj názor, ale raději ho tady psát nebudu :D. Jde o to, že lidé mají své představy, které považují za jedinou pravdu. A do všeho cpou politiku, do všeho...

18 Kazimír Kraťas Kazimír Kraťas | Web | 21. listopadu 2016 v 18:49 | Reagovat

Jsem zoufalý ošklivý panic se zanedbatelným IQ i délkou údu a s komplexem méněcennosti. Zoufale potřebuji vaši pozornost. Potřebuji vaše komentáře, až už utěšující či lítostivé, nebo nenávistné. Prostě potřebuji mít pocit, že se o mne někdo alespoň jednou v životě zajímá, ať už v dobrém, nebo špatném. Potřebuju to snad ještě naléhavěji než první sex, funkční pistoli, nebo preventivní proplesknutí, abych se konečně probral a přestal ze sebe dělat šulina na těch internetech.
Jedná se sice o reklamu, ale alespoň jsem upřímný, říkám to narovinu a racionálně vysvětluji důvody, proč stojím o větší návštěvnost. Krom toho - za každou jednotlivou návštěvu na mém blogu se o jednu vteřinu zkrátí čas, zbývající do ztráty mého panictví! A to se vyplatí, zvláště jste-li filantropové!

19 noctiflora noctiflora | E-mail | Web | 21. listopadu 2016 v 21:11 | Reagovat

Napsala jsi do článku snad všechno, co mě kdy na komentářích na Novinkách štvalo. Jednou jsem tam šla s naivní představou, že najdu nějaké smysluplné komentáře, nejlépe s fakty, ovšem nakonec jsem byla nemile překvapená, stejně jako ty. Teď už se tam pro jistotu ani nedívám, jinak bych se musela minimálně měsíc choulit pod dekou s kakaem a uvažovat, co to ty lidi popadlo. Komentáře, ve kterých někteří (kolikrát dokonce většina) podporují násilné chování, klidně i na dětech, ve mně vyvolávají takové znechucení, až si občas říkám, jak je možné, že lidský druh ještě nevymřel. Zřejmě jsem narazila taky na podobný komentář jako ty, kde lidem nepřišlo nic špatného na smrti nevinného člověka, ještě k tomu dítěte, protože je to přece uprchlík.

Šovinismus, homofobie, rasismus... To všechno v úhledném balíčku a ještě s neskutečnými gramatickými hrubkami. Ale oni mají přece pravdu, že.

20 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 21. listopadu 2016 v 22:34 | Reagovat

Jednou jsem četla článek o odsunu Němců z Brna po 2. sv. v. (docela brutální kapitola našich dějin, o které se donedávna nemluvilo). Otevřela jsem si komentáře a vyrazilo mi dech, co jsem tam našla. Myslela jsem si, že lidi budou rádi, že se konečně otevřeně mluví o něčem, o čem pravděpodobně dodnes neslyšeli. V článku se mimo jiné psalo, že ti Němci  byli lidé, kteří v Brně žili po generace, většina rozhodně ne nacisti. A že při tom odsunu umřelo spousta nevinných lidí včetně dětí.
A komentáře? Dozvěděla jsem se, že naše generace rýpe do věcí, do kterých nemá, protože neví roupama coby. A že Němcům dobře tak, prý je měli rovnou všechny pověsit.
Br. Děsí mě, že takoví lidé tu žijí s námi.

21 winter-snowflake winter-snowflake | 21. listopadu 2016 v 22:43 | Reagovat

Páni, já mám zase článek na titulní straně! Děkuji všem za pěkné komentáře, udělaly mi obrovskou radost!

22 winter-snowflake winter-snowflake | 21. listopadu 2016 v 22:50 | Reagovat

[10]: Díky moc za tvůj komentář! Kovyho sleduji pravidelně, protože má fakt dobré postřehy a to video o kterém mluvíš mě z části inspirovalo k napsání tohoto článku.

[11]: A úplně nejlepší je, když vrazí svůj názor na politiku i do článku o zvířatech v zoo. Ti lidi jsou už fakt nemocní.

[13]: Souhlas!

23 winter-snowflake winter-snowflake | 21. listopadu 2016 v 22:51 | Reagovat

[9]: Díky za tip, ten článek je skvělí!

24 Veronika Veronika | E-mail | Web | 21. listopadu 2016 v 22:54 | Reagovat

Pregnantně vyjádřeno. Děkuji!

25 winter-snowflake winter-snowflake | 21. listopadu 2016 v 22:59 | Reagovat

[15]: [17]: Díky!

[19]: Mám úplně stejné pocity jako ty, taky nepobírám, jak mohou přát smrt dětem, které za nic nemůžou.

[20]: Jop, nechutné.

26 winter-snowflake winter-snowflake | 21. listopadu 2016 v 23:00 | Reagovat

[24]: :-)

27 Katuš Katuš | Web | 22. listopadu 2016 v 0:23 | Reagovat

[16]: Reakci jsem si přečetla a ačkoliv jsme v něm odbočily od tématu, připadá mi zajímavé na něj odpovědět.

Bohužel českou historii z nám pouze jako maturant, takže nemohu použít podklady z odbornějších knih, které by my mohly můj názor pevněji podložit. Avšak nejdříve než přistoupím k debatě, chci jen upřesnit význam slova "Utlačovat", který mohl být zavádějící.

Jako definici diktatury chápeme vládu jednoho jedince (či jedinci) s absolutní mocí nad veškerým spravováním státu. V moderní době jsou velmi dobrými příklady Kuba a ISIS, kteří jedou bomby na svých územích, jak jen se jim to zamane.

Slovo utlačování, pravda, by bylo lepší použít do období Českých dějin v rozmezí 18.-19. století, kdy byla vláda Habsburské monarchie na našem území intenzivnější a v 50. letech 19. století vyvrcholila Bachovským absolutismem, kdy bylo slovanské obyvatelstvo nejvíce utiskováno. Navíc je faktem, že úředním jazykem byla Němčina a do vyšších funkcí byli dosazováni Němci. Více poté Osvícenství, stavba Národního divadla, Pasivní rezistence a tak dále a tak dále. Toť vše bylo důsledkem oprese Čech Habsburky a poté Rakousko-uherskem v pozdějších dobách.

Upozorňuji, čerpám pouze z informací, které mám a proto je nemohu odborněji doložit.

Ano, nežili naši občané v diktatuře, ale v utlačování zajisté. Po První světové válce, když vzniklo Československo, se mohli občané ztotožnit s vlastní identitou, jenže tato léta svobody trvala zhruba 20 let, než byli Čechy a Morava vyhlášeny za protektorát, jehož správu vedl kdo jiný než sám Heinrich a to už se dá pokládat za určitou formu diktatury. A v neposlední řadě Komunismus, jehož ozvěny můžeme vidět i dnes, skrze naše rodiče či babičky. Při čemž byl 68 rok zlomovým, kdy spojenci Varšavské smlouvy najeli se svými vojsky do Prahy(U nás se připomíná jako Pražské jaro). Navíc cenzura, monster procesy podle mého nejsou neznámými pojmy ani na Slovensku.

Nežili jsme v diktatuře, ale v určitém stupni útlaku ano a proto si jej lidé pamatují a velice špatně, jak u nás tak na Slovensku, jej snášejí. Proto negativní až xenofobní postoj vůči menšinám s náboženstvím, které špatně vyložené a systémem, který klade absurdní podmínky, je určitou obranou vůči budoucím možným konfliktům.

Právě toto za určitého předpokladu, jsem pokládala za jednu z možností, která vede k jednání lidí v diskuzích. A pak je tu druhá možnost a ta je jednoduchá. Prostě jsou to debilové, kteří mají o kolečko míň a někde se prostě projevit musí.

Samozřejmě děkuji za zajímavou myšlenku, protože je i dosti možné, že v určitém slova smyslu se vidíme jako oběti stále ušlapávané systémem. Avšak proč, k tomu by bylo záhodno přizvat psychologa či sociologa, který určitě má mnohem více podkladů pro obohacení naší debaty.

28 Jana Jana | E-mail | Web | 22. listopadu 2016 v 12:56 | Reagovat

Miluj internetové diskuze :) V nich právě kvete debilita národa :) Jakéhokoliv, nejen českého. Prostě internet a druhá identita každého z nás :)

29 Melkora Melkora | Web | 22. listopadu 2016 v 19:52 | Reagovat

Jakkoliv sdílím autorčino znechucení, nemyslím si, že diskutéři z Novinek jsou reprezentativním vzorkem Českého národa. Jak jsem se sama mnohokrát přesvědčila, s Českým národem to není zdaleka tak strašné. Sice brblá, ale dokáže se vypnout k nebývalým obětem i soucitnosti. Alespoň jeho část.
Což ještě neznamená, že je na místě idioty z Novinek podceňovat. Tahle a podobné platformy jim totiž dodává nejen prostor, ale i pocit sounáležitosti. A kromě toho i zdání legitimity a normalizace své idiocie. A svorní idioti jsou vždy velmi nebezpeční.

30 sportovnii sportovnii | Web | 23. listopadu 2016 v 1:09 | Reagovat

[22]: Jo,to oni klidně i do článku o pěstování ředkviček nacpou uprchlíky

31 Wendy Wendy | Web | 23. listopadu 2016 v 6:09 | Reagovat

Jestli tě to trápí,tak to nečti😂😂😂

32 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 23. listopadu 2016 v 9:14 | Reagovat

Zrovna novinky jsou plné trollů.

33 hinson hinson | Web | 4. ledna 2017 v 10:58 | Reagovat

Internetové diskuze jsou tématem pro bakalářku, a to jak z psychologie, tak i z další spousty věd, ale novinky/idnes jsou většinou plné názorů "expertů", přičemž úroveň těch na idnesu je vyšší... ono to není jen v ČR, takže víceméně klid. :)

34 ROSE PEREZ ROSE PEREZ | E-mail | Web | 22. února 2017 v 10:19 | Reagovat

Byl jsem ženatý s manželem po dobu 5 let jsme žili spolu šťastně pro tento let a teprve on cestoval do Itálie pro služební cestu, kde se setkal s tou dívkou a od té doby jen nenávidí mě i děti a milují ji. takže když můj manžel vrátil z výletu řekl, že nechce, aby mě a mé děti zase vidím tak, že nás vyhnal z domu a pak on již šel do Itálie vidět, že další ženu. tak jsem a moje děti byly nyní tak frustrovaný a já byl jen zůstat s maminkou a já nebylo možné léčbu dobře, protože moje matka se provdala za jiného muže poté, co můj otec smrti, takže člověk se vdala, aby nebylo jí dobře léčbu, i a moje děti, pokud to zmást a jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože mám rád a opatrovat ho to natolik, jeden den, jak jsem byl procházení na mém počítači jsem viděl svědectví o toto kouzlo kolečkové svědectví sdílené na internetu dámou a zapůsobit na mě tak moc jsem také myslet na to zkusit. Zpočátku jsem byl vyděšený, ale když jsem myslet na to, co mě a moje děti procházejí, takže jsem s ním spojit a on mi řekl, že zůstat v klidu za pouhých 24 hodin, že můj manžel přijde zpátky ke mně a podle mého nejlepšího překvapení jsem obdržela telefonát od mého manžela na druhý den ptát po děti a já zavolal a řekl své problémy řeší své dítě. takže to bylo, jak jsem si zpátky svou rodinu po dlouhé namáhání brzdy až zlým dáma, takže s tím vším pomoci od chci vám všem na tomto fóru, aby se mnou říci obrovské díky a budu také rada pro některého v těchto nebo podobných problémů nebo jakékoliv problémy by mu měl také kontaktovat jeho e-mail je je řešením všechny vaše problémy a nesnáze v životě. opět jeho e-mailové adresy (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.
On je Specializujeme se na tyto hláskovat.
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2), pokud budete mít vždy špatné sny.
(3) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
(4) Pokud chcete ženy / muži běžet po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(7) Pokud chcete svázat si manžela / manželku, aby vaše navždy.
(8) Pokud budete potřebovat finanční pomoc.
(9) Jak jste byl scammed a chcete obnovit jste ztratili peníze.
(10) Chcete-li zastavit svůj rozvod.
(11), pokud chcete rozvést svého manžela.
(12), pokud chcete, aby vaše přání má být poskytnuta.
(13) těhotenství kouzlo počít dítě
(14) zaručí vám vyhrát nepříjemné soudní spory & rozvod bez ohledu na to, jak jakém stádiu
(15) Zastavte vaše manželství nebo vztah z rozpadá.
(16), pokud máte nějaké nemoci, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakékoliv nemoci.
ještě jednou ujistil, že ho kontaktovat, pokud máte jakýkoliv problém, který vám pomůže. Jeho e-mailová adresa je (drodion60@yandex.com) nebo volejte +2347057623144 NEBO +2349060503921.

35 B B | E-mail | Web | 22. června 2017 v 19:55 | Reagovat

proč když jsem na tenhle článek klikla na hlavní stránce blog.cz objevila se stránka action.nova.cz ? myslela jsem že na titulku se chce někdo se svým článkem dostat pro to aby zviditelnil svůj blog

36 B B | E-mail | Web | 22. června 2017 v 19:58 | Reagovat

doufala jsem že když kliknu na článek co je na titulce ukáže se mi nějaký zajímavý blog- místo toho- nova!! myslela jsem že tímhle způsobem může každý zviditelnit svůj blog, ale takhle všechnu návštěvnost přece sežere nova ne?

37 Winter Winter | Web | 22. června 2017 v 20:11 | Reagovat

[36]: Jo, taky to nechápu, proč tam nedali tenhle odkaz. Asi potřebují zvýšit návštěvnost Fandy, nebo co. Tímto komentářem prosím vedení o nápravu. Novácké portály jako Fanda, Krásná nebo Doma podporovat nechci.

38 kim kim | E-mail | 7. září 2017 v 20:32 | Reagovat

Ahoj všichni jsem Kim z Sjednoceného státu Ameriky jsem tady, abych svědčil ve jménu tohoto skvělého muže, který přinesl štěstí do mé rodiny poté, co milenec Chris mě nechal tři roky na další ženu, opravdu jsem miloval Chrisa, protože byl můj první láska Snažila jsem se všechno, co mi bylo v mých silách, aby se Chris vrátil zpět do mého života, ale lidé, se kterými jsem se potkala, mě jen skrývali a lhaní ke mně. Takže normálně v sobotu chodím ven, abych si udělal vlasy a dostal nějaké věci. v salónku, když tam poslouchají rádio dobře, Že je program (jak jsem se vrátil k mé ex) a začal mluvit hodně o doktorovi Sunnyovi, jak tento muž pomohl spoustě lidí, aby přivedli tam milovníka, tak ihned jsem šel v blízkosti těch dám, které jsem se seznámil v salonku a vysvětlil jsem jim věci, které jim řekli, že bych se měl pokusit kontaktovat Dr Sunny, že se jednalo o mluvení o městě a lidé ho opravdu kontaktují kvůli pomoci, ihned jsme prohledali internet a četli jsme skvěle věci o Dr Sunny jsem teď ll Dr Sunny kontakt okamžitě v salonu jsem dal Dr. Sunny volání a já sdílel můj problém s ním on jen řekl, abych nemusel bát, že bych měl být jen šťastný, jen mi řekl, abych mu poslal pár podrobností, které jsem udělal, a pak se vrátil ke mně, že všechno bude v pořádku do 36 hodin jsem byl tak šťastný, že doktor Sunny udělal svou práci a on mě nezklamal, můj milovník Chris přišel ke mně v slzách a omluvil se mi, že mě opustil v hluboké bolesti za dobrou 3 roky, tak se rozhodl dokázat, že nikdy neopustí mě z jakéhokoli důvodu, aby mě měl přístup ke svému účtu a udělal mi jeho příbuzenský příbuzný za všechnu svou vůli. Nyní nejdokonalejší věcí je, že nemůže strávit minutku bez vidění mě nebo volání mě, jsem tak vděčný Dr. Sunnyovi za to, že jsem vrátil štěstí, které mi po dlouhá léta chybí. Prosím, kontaktujte Dr Sunny za pomoc, že ​​je důvěryhodný muž v e-mailu drsunnydsolution1@gmail.com nebo mu můžete zavolat nebo co s tímto číslem ... + 2348077620669

(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) [Chcete být bohatí.
(7) Chcete, aby váš manžel a manželka byli navždy vašimi.
(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.
(9) Pokud chcete zastavit rozvod.
10) Pomozte lidem vyvést z vězení.
(11) Kouzla manželství
(12) Zázračné kouzla
(13) kouzla krásy
(14) PROPHECY CHARM
(15) Kouzla přitažlivosti
(16) Evil Eye kouzla.
(17) Kissing Spell
(18) Odstraňte kouzla nevolnosti.
(19) VOLNÝ ZVLÁŠTNÍ SPELLS.
(20) ÚSPĚCH V ZKOUŠKÁCH.
(21) Kouzlo, aby se dostalo, kdo tě má rád.

KONTAKT: drsunnydsolution1@gmail.com

39 jacira jacira | E-mail | 10. října 2017 v 18:18 | Reagovat

Jmenuji se Jaci, nedokážu to vysvětlit, ale musím sdílet svou radost a štěstí se světem, nevím, jak mi baba EGBO pomohla vrátit mému manžela. Byl jsem frustrovaný za poslední dva roky, když mé dvě děti žily bez mého manžela, který překvapivě odešel domů s dívkou. Jednoho věrného dne přijela můj přítel a já jsem jí vyprávěla o situaci, v níž jsem v posledních dvou letech, pak mi řekla o Dr. Egbo, že je velmi silný člověk, zpočátku jsem jí nikdy nechtěl věřit, protože jsem strávil hodně na různých místech, ale přesvědčila mě, abych to zkusila, takže nemám na výběr, protože opravdu potřebuju můj manžel zpátky. Takže jsme kontaktovali Dr. Egba, který mi řekl, co jsem potřeboval, což jsem pochyboval. Největší radostí ve mně dnes je, že doktor Egbo byl schopen vrátit mému manžela zpátky ke mně a nyní žijeme šťastně jako nikdy předtím. Díky vám můj krásný otec.
prosím, pokud máte jakýkoliv druh problému, doporučuji vám, abyste ho kontaktovali na jeho soukromém e-mailu dregbosolutioncenter@gmail.com. díky moc, pane, toto je jediný způsob, jak tě mohu ocenit a budu vždycky o tobě říkat světu, děkuji vám, pane.
on také zmínil o jiných problémech, které je schopen řešit lidem obecně jako např.
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí pro vaše podnikání
(7) Chcete, aby byl váš manžel / manželka vázán
navždy tvoje.
(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.
(9) Bylinná péče
(10) Pokud nemůžete uspokojit svou ženu
sexuální touha nebo
nízká chyba akce.
(11) jestliže vaše menstruace odmítají přijet
den v něm
předpokládat nebo přetečení.
(12) pokud vaše práce odmítá platit vám, lidé
díky vám ETC. prosím kontaktujte Babu za pomoc na adrese dregbosolutioncenter@gmail.com

40 selma neva selma neva | E-mail | 18. října 2017 v 5:18 | Reagovat

Dnes mám velkou radost s rodinou. Jmenuji se SELMA NEVA žijící v USA. Můj manžel mě nechal 3 roky dobře a já ho tak moc miluji, hledal jsem způsob, jak ho od té doby dostat zpátky. Zkoušel jsem spoustu možností, ale nevrátil se, dokud jsem se nesetkal s přítelem, který mě přivedl k Dr. Judeovi kouzelníkovi, který mi pomohl vrátit mého manžela po 2 týdnech. Já a můj manžel dnes žijeme šťastně společně, ten člověk je skvělý, můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu Allispellhelp1@gmail.com ... Teď budu poradit vážným osobám, které se ocitly v tomto problému, aby se s ním okamžitě spojili s rychlým řešením bez stres. Vždycky je to dobrý a teď ho nazývám mým otcem. Kontaktujte ho teď, že je vždy on-line (Allispellhelp1@gmail.com) nebo se s ním spojte na své mobilní linii WhatsApp +2348100772528

41 joyce joyce | E-mail | 23. října 2017 v 4:54 | Reagovat

Jmenuji se JOYCE RAYMONDand jsem z USA, chci využít této příležitosti, abych poděkoval svému skvělému doktorovi AGBALAKOVI, který dnes opravdu učinil můj život příjemným. Tento velkolepý doktor AGBALAKA přivedl mého manžela zpátky ke mně, měl jsem pro svého manžela dvě krásné děti, asi před čtyřmi lety jsem se s mým manželem dostal do jedné hádky nebo do druhé, dokud mě konečně nezanechal pro jednu ženu. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy nevidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nedokázal jsem ovládat bolesti, které trápí mé srdce, mé srdce bylo plné bolesti a bolesti, protože jsem byl opravdu zamilovaný do svého manžela. Každý den a noc si o něm myslím a vždycky si přeji, aby se ke mně vrátil, až se jednoho dne setkal s mým dobrým přítelem, který byl také v situaci jako já, ale její problém byl její bývalý přítel, který měla nechtěné těhotenství a odmítl převzít zodpovědnost a odhodil ji. řekla mi, že můj je malý případ a že bych se o to vůbec neměla bát, a tak jsem se jí zeptal, jaká je řešení mých problémů a ona mi dala e-mailovou adresu tohoto skvělého muže. dragbalakaofemu0147@gmail.com Nepochyboval jsem o tom, jestli byl tenhle člověk řešením, tak jsem kontaktoval tohoto skvělého muže a on mi řekl, co mám dělat a já je všechné skutky, řekl mi, abych čekal na pouhých 48 hodin a že můj manžel bude plazit na kolenou jenom za odpuštění, takže jsem věrně udělal to, co mi tento velkolepý člověk požádal, a po 48 hodinách jsem si jistě zaklepal na dveře, ve velkém překvapení jsem ho viděl na kolenou a já jsem byl bez řeči, když spatřil co jsem udělal, plakala a žádala o odpuštění, od toho dne všechny bolesti a smutky v mém srdci odlétly, od té doby jsem spolu s mým manželem a našimi krásnými dětmi šťastní, proto chci říct velký poděkování ty na Dr agbalaka LOVE SPELL. Tento velkolepý člověk mě uvědomil, že na Zemi není žádný problém, který nemá žádné řešení, prosím, pokud víte, že máte stejný problém nebo jakýkoliv podobný problém, radím vám, abyste přišli přímo k tomuto velkému muži. Můžete jej poslat na adresu: dragbalakaofemu0147@gmail.com

42 Myška Myška | 8. listopadu 2017 v 22:57 | Reagovat

Na Novinky a podobné žumpy ani radši nechodím, ale stejně mě vždycky někdo tak neskutečně vytočí i na zdánlivě milých diskuzích např. o chovatelství, že bych nejradši vyhubila lidstvo. Vždycky se musí objevit nějaký neskutečně vymatlaný, sobecký idiot, který se jakože jde zeptat na radu o chovu, ale stejně nechce slyšet rady zkušených, ale jen chce potvrdit, že ty hovadiny, co má v úmyslu s těmi zvířaty dělat, jsou v pořádku. Někdy je těžké poznat, jestli je to jen trolling, nebo je ten dotyčný fakt takový hajzl a prostě chce těm zvířatům ubližovat. Namátkou: chov jediného potkana nebo morčete v mini kleci, krmení naprosto katastrofální stravou nevhodnou pro daný druh, chov králíka venku s tím, že ho navíc strčí ven uprostřed zimy (bytového, zvyklého na teplo), chov rybek v tzv. bettáriích...
Nenávidím lidstvo!

43 cenvaGag cenvaGag | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 16:50 | Reagovat

Ищете сайт, котрый предлагает скачать быстро порно фильмы через трекер бесплатно? Рекомендуем отправиться на форум "PornoRip", где представлено множество пикантных роликов на любой вкус. Пользуясь функционалом представленного ресурса, Вы получаете не только доступ к постоянно обновляемому материалу, но и возможность пользоваться проверенным сайтом, не боясь подхватить на нем вредное ПО.

Что именно Вы сможете увидеть на сайте "PornoRip"?

-    Классика порнографического кинематографа. Десятилетие назад данная индустрия была высоко популярной, несмотря на довольно слабое техническое оснащение. Даже сейчас эротическое кино, снятое в те времена, с удовольствием смотрит нынешнее поколение, отмечая естественную игру и определенный шарм, характерный для прошлых лет.

-    Современные порно фильмы. В данном случае Вас ждет весьма разнообразный контент, как отечественного, так и зарубежного производства. Для упрощения поставленной задачи рекомендуем обратиться к расширенному поиску. Таким образом, Вы сможете в максимально короткое время отобрать нужный Вам контент без необходимости просматривать весь имеющийся каталог.

-    Порнофильмы японского производства. Большая часть наших пользователей предпочитают смотреть азиатские порно фильмы через торрент бесплатно, потому что данный кинематограф имеет свой колорит и привлекает зрителей необычными видами секса, которые редко можно встретить в европейских фильмах.

-    Порнофильмы отечественного производства. Если Вы не знаете, где <a href=http://pornorip.biz>скачать порно через торрент бесплатно</a>, снятые соотечественниками, то в одном из разделов нашего сайта Вы сможете найти десятки увлекательных картин, способных приятно скрасить любой вечер, независимо от того, будете ли Вы одни или вдвоем.

-    Фотосеты. Любите смотреть на фото красивых и обнаженных девушек? На "PornoRip" Вы очень быстро и просто найдете уникальные фотосессии с лучшими актрисами всех стран.

-    Порноролики. Нет времени на просмотр эротического или порно фильма? На нашем сайте Вы найдете качественные порноролики, просмотр которых занимает совсем немного времени. Если Вы захотите, то сможете скачать порно ролики на нашем форуме, однако для этого потребуется пройти регистрацию на сайте.

На представленном форуме Вы также имеете возможность просматривать фильмы прямо на сайте, не занимая при этом свободное пространство своего компьютера. Контент на сайте обновляется ежедневно! Будем рады видеть Вас на нашем форуме!

44 habutrok habutrok | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 14:33 | Reagovat

Вас интересует <a href=http://binarybrokers.su/>список брокеров бинарных опционов</a>? Получите достоверную информацию о благонадежности тех или иных дилинговых центров на нашем информационном портале "Binarybrokers". Чтобы подобрать для себя надежного и опытного брокера, заходите на наш сайт и изучайте представленный рейтинг, а также ознакомьтесь с подробный описанием интересующей Вас платформы.

Хотите начать торговать бинарными опционами, но не знаете, кому доверить свои средства? Чтобы выгодно инвестировать средства и получить гарантированную прибыль, необходимо не только найти надежного посредника, но и выбрать правильную стратегию.

Благодаря информации, размещенной на нашем сайте, Вы сможете:

-    Грамотно подойти к выбору брокерской компании и начать работать именно с фирмой, у которой имеются наиболее оптимальные условия для бинарного трейдинга.
-    Детально разобраться в том, что же на самом деле представляют собой бинарные опционы , каким образом с их помощью можно получить прибыль.

-    Ознакомиться со всеми существующими рисками, чтобы иметь возможность принять правильное решение и избежать серьезных потерь.

-    Получить ценнейшие советы от опытных трейдеров, которые посвятили данному направлению много лет своей жизни. Мы с радостью научим Вас торговать на выгодных для себя условиях!

-    Узнавать самые актуальные новости в интересующей Вас сфере, чтобы проводить еще более выгодные сделки и зарабатывать большие суммы.

-    Научиться грамотно и с максимальной для себя прибылью закрывать и копировать сделки с использованием самых различных активов.

-    Получать экспертное мнение по волнующим Вас вопросам и практическое применение для его решения и т.д.

Мы рады видеть на своем информационном портале, как новичков, так и опытных трейдеров. Мы предлагаем множество информативных статей, в которых рассказывается о торговле бинарными опционами и наиболее удачных способах получения прибыли при помощи уже проверенных стратегий.

Прежде чем входить на рынок, наши эксперты рекомендуем Вам внимательно изучить бинарные опционы, как сложнейший финансовый инструмент, который при грамотном использовании Вам может принести гораздо больше прибыли, нежели более рисковые направления современного трейдинга. Мы гарантируем, что с нашей помощью Вы быстро изучите все особенности трейдинга и приумножите свой капитал.

45 Adina Adina | E-mail | 17. srpna 2018 v 18:37 | Reagovat

Moje jméno je Adina. Bude se mi líbit podělit se o své svědectví se všemi lidmi ve fóru, protože jsem nikdy nenapadlo, že budu mít svého bývalého milence zpět a že pro mě tolik znamená.
Chlapec, který se chci oženit, mě nechal čtyři týdny na naší svatbě za druhou dáma. Když jsem ho zavolal, nikdy mě neozval, zavřel mě ze svého Facebooku a změnil svůj Facebook status z manželského plánu na Single, když jsem šel do jeho pracovním místem řekl svým šéfům, že už mě nikdy nebude chtít vidět, ztratil jsem svou práci jako výsledek tohohle, protože se už nemůžu soustředit, můj život byl vzhůru nohama a všechno s mým životem nebylo hladké, Snažil jsem se vše, co bych mohl udělat, abych ho zpátky, ale nic mi nepřineslo pozitivní výsledek. až jsem se setkal s člověkem, když jsem cestoval do Afriky, abych vykonal nějakou práci, vyvíjel jsem se před několika lety, řekl jsem mu, že můj problém a všichni prošli, když jsem získal svého milence a jak jsem ztratil svou práci, řekl mi, že se chystá pomoz mi, já tomu nevěřil. ale přísahal, že mi pomůže, když mě představí jednomu papákovi, který je velmi dobrý v souladu s lidskou rodinou, a tak mi dává detaily a své soukromé e-mailové adresy.
Byl jsem velmi šokový, když jsem kontaktoval tatínka a vysvětlil mu svůj problém se svým milencem, řekl mi důvod, proč mě milenec opustil a také mi vyprávěl nějaké skryté tajemství, byl jsem tak ohromen, když jsem od něj všechno slyšel, řekl, že za mne zaujme kouzlo a výsledky uvidím v příštích několika dnech.
pak jsem se vrátil na místo následujícího dne a zavolal jsem mu, když jsem se vrátil domů a on řekl, že je zaneprázdněn, že odnesl ty kouzla a koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl, že budu vidět pozitivní výsledky v příštích dvou dnech to je ve čtvrtek, šokující, můj milenec mě ve čtvrtek ve 12:35 ve čtvrtek a omlouvám se za vše, co udělal, řekl, že nikdy neví, co dělá, a jeho náhlé chování nebylo úmyslné a slíbil, že to nedělá znovu. bylo to, jako bych snívala, když jsem slyšela, že od něj a když jsme zavolali volání, zavolal jsem tatínku a řekl mu, že můj milenec zavolal, a řekl, že jsem ještě nic neviděl, řekl, že dostanu i svou práci zpět v příštích 3 dnech, opravdu v pondělí do 7:30, zavolali mě na mé pracoviště, abych znovu nastoupil do kanceláře a získal další podporu z mé kanceláře. prosím, jestli někdo potřebuje takovou pomoc, měl by okamžitě kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho mohu zaplatit a pomáhat svým sestřičkám, kteří taky procházejí, jsem šťastně manželství nyní se svým milencem.
to je soukromý e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com a telefonní číslo je +2348121047613

46 Sanela Omar Sanela Omar | E-mail | 19. srpna 2018 v 18:49 | Reagovat

Před 9 měsíci mi můj snoubenec opustil další dívku a řekl mi, že se mnou znovu nemůže pokračovat, řekl, že se nemůže oženit se mnou nebo mít s sebou něco společného, protože mě už nemiluje. abych se ho zeptal, jaký je problém, ale on si udržel docela a odešel a po nějaké měsíce mi nevolal ani neodpověděl na telefon, když jsem mu zavolal. Byla jsem zmatená a nevěděla, co dělat, dokud mi přítel neřekl, jak DR IMOSE pomohla s její manželstvím. Kontaktoval jsem DR IMOSE e-mailem a všechno mi řekl a o 48 hodin později mi zavolal Derick, můj snoubenec a začal mě prosit, abych mu odpustil, a od té doby jsem se sliboval, že řeknu slovo, jak mám svého snoubence zpátky ... Jste v nějakém vztahu krize nebo nemocné a potřebujete lék k léčení jakéhokoliv druhu nemoci ???? pak kontaktujte společnost DR IMOSE prostřednictvím e-mailu: imosesolutiontemple@gmail.com. volání nebo Whatsapp ho na + 1-(619)-830-4690

47 clasaWooni clasaWooni | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 21:55 | Reagovat

Следите за своим здоровьем и стараетесь придерживаться правильного питания? Или же Вы хотите избавиться от лишних килограммов и повысить иммунитет организма? В таком случае, Вам просто необходимо <a href=https://wp.me/p9TmvN-27>энерджи диет скидки купить</a>, которые станут для Вас не только источником сбалансированного питания, но и эффективным средством для укрепления здоровья.

В отличие от многочисленных пищевых добавок сомнительного качества, коктейли Энерджи Диет Смарт представляют собой уникальный состав и набор белков, которые легко усваиваются организмом и расщепляются на аминокислоты. В состав коктейля входят следующие компоненты:

-    Грамотно подобранный комплекс белков. Ключевая основа продукта, помогающая нормализовать гормональный фон и получить все необходимые вещества для стабильного развития организма и его жизнедеятельности.

-    Фосфолипиды. Благоприятно воздействуют на память, способствуют эффективному избавлению от лишнего веса и приостанавливают процессы старения.

-    Углеводные соединения. Попробовав сбалансированный коктейль, Вы сможете избежать частых перееданий, которые ведут к набору веса. Вы не будете ощущать голод в течение нескольких часов после приема коктейля, при этом получите заметный прилив бодрости и силы.

-    Пребиотики и волокна. Прекрасно справляются с чувством голода. Также данные вещества способствуют эффективному очищению кишечника и выводу вредных вещества из организма.

-    Витамины, макро- и микроэлементы. Укрепляют иммунитет, повышают работоспособность, улучшают память.

-    Энзимы. При помощи этих веществ быстро усваиваются белковые соединения, кроме того, они способствуют быстрому сжиганию жировых клеток.

-    Специальный экстракт. Вещество, которое содержится в экстракте, помогает устранить хроническую усталость, придаст Вам сил и энергии. Кроме того, компонент активно помогает бороться с лишним весом.

Производитель коктейлей EnergyDiet НЛ Интернешнл постоянно работает над расширением данной серии, чтобы покупатель смог выбрать наиболее подходящий товар, соответствующий его вкусовым качествам.

Приобрести продукцию можно после простой и непродолжительной регистрации на сайте, как в качестве Клиента, так и в качестве Партнера. После того, как Вы оформите специальную карту Клиента, Вы сможете заказывать коктейли EnergyDiet по еще более выгодной цене.

48 notanescon notanescon | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 3:19 | Reagovat

Хотите открыть свой собственный бизнес без существенных вложений? <a href=https://wp.me/p9TmvN-2p>Nl регистрация клиента</a> позволит Вам не только построить свое дело с нуля, ну и получить ряд приятных бонусов, начисляемых в соответствии с принятой программой вознаграждения.

NL International представляет собой сеть магазинов, которые успешно работают во многих государствах. Мы предлагаем большой ассортимент высококачественных товаров, которые включают спортивное питание, пищевые добавки, товары для дома а также еще множество других категорий. Всего в каталоге компании имеется 16 полноценных линеек, которые периодически пополняются новыми товарами.

В предлагаемой партнерской программе имеется три источника дохода, и это:

-    Бонусы для партнеров компании. Если Вы хотите не только зарабатывать, но и приобретать качественную продукцию, воспользуйтесь уникальным предложением от нашей компании. Вы сможете получить доход от продажи товаров, получая при этом фиксированный процент. Кроме того, Вам не нужно будет навязывать товар потенциальным покупателям, Вы лишь можете их рекомендовать.

-    Выплаты для группы за выполненный объем продаж. Выполнив определенный товарооборот, каждый участник группы сможет получить соответствующий доход. Система довольно проста и прозрачна. В качестве дополнительного поощрения - автомобиль марки "Мерседес"!

-    Бонусные выплаты за привлеченных партнеров. Приглашайте новых партнеров в Вашу группу - от их дохода будет зависеть Ваша прибыль, т.е. чем больше партнеров Вы пригласите, тем больший доход сможете получить.

Пройдите простую регистрацию на сайте, чтобы получить доступ к личному кабинету, а также обучающим материалам и специальному приложению, которые помогут Вам начать зарабатывать.

Кроме этого, в личном кабинете Партнера компании NL International можно найти:

1.    Реферальные ссылки для размещения на различных сайтах для привлечения клиентов.
2.    Данные о зарегистрированных Вами клиентах.
3.    Информация о достигнутом объеме (личном и групповом) товарооборота.
4.    Бонусы и вознаграждения от компании.

Зарегистрироваться на нашем сайте Вы можете абсолютно бесплатно в любое удобное для Вас время, после чего Вы сможете начать зарабатывать, приглашая клиентов и партнеров на наш интернет - ресурс. Хотите получить больше информации? Всего один звонок в нашу фирму раз и навсегда развеет все Ваши сомнения!

49 simer simer | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 22:51 | Reagovat

ООО «ПК Азимут» на протяжении более чем 10 лет является производителем дизельных генераторов на базе двигателей отечественных и зарубежных производителей, таких как ЯМЗ, ММЗ, Doosan, Deutz, Cummins.

Производственный комплекс компании расположен в городе Серпухов на площади более 2500 квадратных метров, опытный инженерно-технический персонал готов справится с любыми поставленнными заказчиком задачами.

Ассортимент выпускаемой продукции включает дизельные электростанции в любых исполнениях: открытое, в кожухе, под капотом, в контейнере, на шасси в диапазоне мощностей от 8 кВт до 1800 кВт. Свыше 50 единиц ДГУ ежемесячно отгружаются заказчикам по всей России.

Для оперативного удовлетворения потребностей заказчиков на складе поддерживается неснижаемый остаток в количестве не менее 150 единиц ДГУ.

Дизельные генераторы "Азимут" проходят обязательные испытания на нагрузочном стенде при переменных нагрузках от 25% до 110% номинальной мощности. Электрогенераторы отгружаются уже заправленные технологическими жидкостями, в комплект поставки входит глушитель и аккумулятор.

Значительным спросом на рынке пользуется дизель генератор АД-15С-Т400-1РМ11 мощностью 15 квт открытого типа. Эта ДГУ собирается на базе надежного дизельного двигателя 4R360D номинальной мощностью 30 кВт, хорошо зарекомендовавшего себя в российских условиях эксплуатации. Эта модель может использоваться в качестве основного или резервного источника электричества. Технические характеристики, описание, условия эксплуатации, цена дизель генератора 15 кВт на сайте <a href=http://www.gc-azimut.ru/dizelnyie-elektrostanczii/azimut/15-kvt/ad-15s-t400-1rm11/>gc-azimut.ru</a>.

Контакты ООО «ПК Азимут»: Москва, ул. Академика Миллионщикова, дом 17, пом. 1. Тел. (495) 790-80-78.

50 taninAbarl taninAbarl | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 2:48 | Reagovat

Надежное <a href=http://maximusokna.ru/>утепление холодного балкона</a> может привести к желаемым результатам только в том случае, если установка теплоизоляционных окон будет проведена по всем необходимым правилам. Компания "Максимум Окна" предлагает свои услуги по установке окон и эффективному утеплению балконов в Москве.

У нас Вы найдете:

-    Пластиковые она КВЕ, котрые отличаются своей теплоизоляцией. Производство подобных конструкций было открыто в 80-х годах прошлого столетия, что говорит о их высоком качестве и эффективности. Пластиковые окна КВЕ успешно используются во всех регионах нашей страны, поэтому по-праву считаются универсальными моделями. Оптимальный диапазон температур варьируется между +80 и -60 градусами Цельсия. Эта технология считается не только эффективной, но и довольно экономичной в плане финансовых затрат. Приобретая такие окна, Вы не только обеспечите теплоизоляцю, но и избавитесь от постороннего шума с улицы.

-    Теплые пластиковые окна марки Rehau. Отличное качество и интересный дизайн - вот что отличает окна данной марки от других моделей. Данные конструкции прекрасно выдерживают сложные климатические условия, которые не в силах выдержать многие другие иностранные бренды. Дополнительными преимуществами этой марки можно считать простоту ухода и высокую защищенность поверхности от пыли.

Мы предлагаем широкий ассортимент различных конструкций, среди которых представлены как бюджетные модели, так и более дорогостоящие позиции - выбирайте сами наиболее подходящее для Вас изделие. Если Вам требуется консультация, Вы можете обратиться к нашим специалистам.

Если Вас интересует комплексное решение, обратите внимание на такую услугу нашей компании, как утепление балкона "под ключ". Заказывая эту услугу, Вы освобождаете себя от необходимости выбирать и закупать строительный материал, искать надежного исполнителя по установке оконных конструкций и их утеплению, а также контролировать уровень качества монтажных работ. Кроме того, мы поможем Вам создать уникальный дизайн оконных проемов, который максимально гармонично впишется в любой интерьер.

Если Вы еще сомневаетесь в квалификации наших мастеров, то рекомендуем внимательно ознакомиться с отзывами наших клиентов и сих наглядными фотоотчетами. У Вас появились вопросы относительно стоимости окон? Хотите вызвать замерщика на дом? Звоните нам по номеру, который указан на сайте, чтобы получить подробную консультацию от наших специалистов.

51 pawohTum pawohTum | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 23:16 | Reagovat

Хотите заказать профессиональное <a href=http://maximusokna.ru/>остекление балконов окнами</a> от лучших мастеров Москвы? "Максимум Окна" - строительная компания, которая может предложить своим клиентам самые выгодные условия и доступные цены при установке окон, благоустройстве балконов и других типах работ.

Мы предлагаем такие услуги, как:

-    Качественная установка окон из прочного пластика. Если Ваш балкон достаточно большой по площади и Вы хотите получить дополнительную комнату для приятного отдыха в летнее время, предлагаем воспользоваться услугами нашей компании, ведь мы предлагаем качественный сервис. Теплые пластиковые окна также являются отличным вариантом звукоизоляции - именно они помогут эффективно избавить Вас от громких шумов на улице, благодаря особому теплоизоляционному слою. Доверьте всю работу профессионалам, чтобы избежать каких-либо проблем в будущем - наши мастера надежно установят пластиковые окна, которые прослужат Вам долгие годы.

-    Установка раздвижных оконных систем. Именно этот вариант прекрасно подходит для особо ветреных районов с повышенным уровнем атмосферных осадков. Кроме того, раздвижные окна хороши и тем, что они не промерзают в зимний период. Мы гарантируем не только качественную установку окон, но еще и предлагаем самые низкие цены, которые только можно найти в Москве.

-    Окна раздвижные из алюминия. Основными преимуществами данной конструкции можно назвать простоту монтажа, легкость металла и его экономичность. Для обустройства лоджий рекомендуем заказывать окна из алюминия, так как они надежно защитят Ваш дом от осадков и сохранят вещи, которые Вы держите на балконе в целости и сохранности.

-    Качественное остекление балкона "под ключ". Если Вы хотите получить действительно качественный результат с учетом всех индивидуальных особенностей и требований клиента, то данная услуга Вам подойдет как нельзя лучше. Кроме того, комплексный подход к поставленной задаче позволит Вам сэкономить множество усилий и средств на благоустройстве балконов и лоджий различной сложности. Наша команда мастеров дает 25 лет гарантии на все виды оконных конструкций!

Вызвать замерщика на объект Вы можете, как через наш сайт, так и по указанному на нем телефону. Внесите 10% от всей суммы, чтобы мы приступили к работе в удобное для Вас время. Если у Вас возникнут какие-либо вопросы, Вы сможете получить ответы на них, связавшись в менеджером нашей компании. Ждём обращений!

52 jones jones | E-mail | 3. září 2018 v 12:49 | Reagovat

Je to Dr. SUNNY, můžete mu poslat e-mail, pokud potřebuje pomoc ve vašem vztahu drsunnydsolution1@gmail.com
Slibuji, že vaše problémy budou vyřešeny okamžitě. Po sedmiletém vztahu se mnou opustil, udělal jsem všechno. Můžu ho vrátit zpět, ale všechno bylo marné. Chtěla jsem za lásku, kterou pro něj cítím, prosil, ale on odmítl, dokud mi neřekl problém s někým online a ona mi navrhla, že bych měl radši poslat kouzelník, který by mi mohl pomoci kouzlem, které by ho přivedlo zpátky, který jsem nikdy nevěřil kouzlům, neměl jsem jinou možnost, než abych to zkusil, poslal jsem do thaumaturge, řekl jsem, že žádný problém bude všechno v pořádku za tři dny, můj býval zpátky ke mně během tří dnů, kouzlo bylo obsazeno a, překvapivě, druhý den, který byl kolem 16:00. Můj ex mi volal, byl jsem tak překvapen, odpověděl. volat a všechno, co řekl, bylo, že byl tak špatný za všechno, co se stalo, chtěl jsem se ke mně vrátit, což mám moc rád. Byl jsem tak šťastný a překvapen. Od té doby jsem udělal slib, že všichni, kteří vědí, že nikdy nebudou mít problém se vztahem, se budu odvolávat na kouzelný džbán, který vám pomůže. Každý, kdo může potřebovat pomoc s pračkou, mu drsunnydsolution1@gmail.com dělal také mnoho kouzelných,

(1) Pokud chcete obnovit vaše ex

(2) Pokud máte vždy špatné sny.

(3) Chcete-li být ve vaší kanceláři povýšeni.

(4) Pokud chcete, aby ženy / muži běhali po vás.

(5) Pokud chcete dítě.

(6) Pokud chcete být bohatí.

(7) Pokud chcete, aby váš manžel / manželka byl navždy jeho.

(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

(9) Jak vás podvedili a chcete vymáhat ztracené peníze.

(10), pokud chcete zastavit rozvod.

(11), pokud chcete rozvodit svého manžela.

(12), pokud si přejete vyhovět vašim přáním.

(13) Těhotenství k otehotnění dítěte

(14) Zajistěte, abyste vyhráli problematické soudní případy a rozvod bez ohledu na to, jakým způsobem

(15) Zabraňte tomu, aby vaše manželství nebo vztah porušil.

(16), pokud trpíte onemocněním, jako je (H I V), (rakovinou) nebo jakoukoliv chorobou.

(17) Pokud potřebujete modlitbu za propuštění svého dítěte nebo sami.

Opět se ujistěte, že vás budeme kontaktovat, pokud máte nějaké problémy s tím, aby vám pomohl. vaše e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com) okamžitě ho kontaktovat ... zavolejte nebo jej spojte na číslo +2349030731985

53 Ana Redzematovic Ana Redzematovic | E-mail | 4. září 2018 v 11:24 | Reagovat

Mnoho lidí napsalo články o tom, jak jim pomáhalo kouzelník, ale jsem velmi vděčný tomuto velkému kouzelníkovi, který mi přivedl bývalého manžela. Toto svědectví je pravdivý příběh a mé jméno je Ana Redzematovic. Když jsem se s tímto člověkem dostal do styku, bylo to také svědectvím o něm napsaném a také jsem se setkal s mnoha svědectvím o tom, jak pomáhal druhým svým životem. Získat zpět s ex je jeden z nejvíce vnitřní nejvíce pocit, mnoho lidí by rád zažít obzvláště, protože tyto vzpomínky s naší ex vždy oblaku naši mysl, když někdo dělá některé z těch věcí, které naše bývalá zvyklý dělat. Byl jsem jediný rodič už skoro 6 let a přestože můj bývalý manžel byl daleko od svých dětí, pořád si přeji, aby se jednoho dne vrátil ke mně. Tento kouzelný doktor, se kterým jsem se setkal, známý jako DR ISIKOLO, mi pomohl se svými přáními a rád bych řekl, že jsem zpět se svým bývalým manželem a jsem velmi šťastný, že sdílem svědectví s každým, aby se také mohli setkat s tímto skvělým doktorem a vyřešit problémy. Nevím, co ostatní mohou mít pocit, že by se dostali zpět do svého života, ale vždy vím, že tam je požehnání v přestrojení s jediným re-spojením s ex. Chcete-li se úspěšně vrátit se svým ex, kontaktujte tuto skvělou kouzelnici na adrese Email: isikolosolutionhome@gmail.com. nebo Whatsapp ho na +2348133261196 a sdílet úžasné svědectví příliš jako já.

54 riponSywon riponSywon | E-mail | Web | 6. září 2018 v 6:06 | Reagovat

Вас интересуют <a href=https://ratingforex.ru>зарубежные форекс брокеры</a>? На форуме Ratingforex каждый пользователь сможет получить доступ к обширному списку дилинговых центров, которые активно используются игроками для своей торговли. Если Вы желаете работать только с проверенными брокерскими компаниями, то наш сервис поможет Вам сделать выбор в пользу наиболее оптимального варианта.

На форуме Ratingforex представлены:

-    Полезная информация о рынке Форекс. Если Вы желаете знать больше о торговле в данном направлении, то имеет смысл внимательно ознакомиться с информационными статьями, которые мы разместили для общего понимания тематики. К сожалению, большая часть начинающих игроков считают, что разбираться в тонкостях движениях рынка совсем необязательно - все просто, "покупай подешевле, продавай подороже". Однако на деле всё выходит не так легко, как в теории. Советуем внимательно прочесть представленный материал прежде, чем принимать окончательное решение о торговле на рынке Форекс.

-    Перечень проверенный и надежных брокеров. Для удобства навигации он составлен в алфавитном порядке.Ознакомившись с рейтингом , Вы сможете выбрать наиболее честного и профессионального брокера - с этой целью мы разместили отзывы других пользователей, а также оценки за успешную работу. С нашей помощью Вы сможете выбрать посредника, который поможет Вам заключить выгодную сделку и получить прибыль.

-    Словарь трейдера. Для новичков, которые делают только первые шаги в мире трейдинга, мы составили профессиональный словарь, куда поместили основные термины, которые могут быть Вам полезны. Специально для Вас мы собрали перечень самых популярных понятий, ознакомление с которыми Вам поможет в дальнейшем изучении рынка.

-    Интересные материалы. В данном разделе мы разместили книги и видеозаписи, которые помогут Вам подобрать наиболее эффективную стратегию. В данном разделе собрана информация, которая будет равно интересна как начинающему, так и опытному трейдеру.

Наш форум предоставляет всем желающим доступ к полезной информации, которая необходима для успешной торговли. Вы сможете не только начать торговать с прибылью, но и добьетесь тех успехов, о которых и мечтать раньше не смели! Обучайтесь вместе с Ratingforex, чтобы достигнуть небывалых успехов в торговле!

55 Nira shalom Nira shalom | E-mail | 12. září 2018 v 1:34 | Reagovat

Chci podělit o mé nádherné svědectví o tom, jak jsem se vrátil svého manžela z mého života zpět, chci říct lidem na světě, že je skutečné kouzlo kolečko online a je silné a pravé, Jmenuje se Baba Wale Wiseman, Pomáhal nedávno jsem se spojil se svým manželem, který mě odhodil. Když jsem se obrátil na Wisemana, dal mi kouzlo pro lásku a můj manžel, který říkal, že nemá s mnou nic společného, ​​mě znovu zavolal a začal mě prosit. Každému, kdo čte tento článek a potřebuje nějakou pomoc, může Wiseman také nabídnout jakoukoliv pomoc, jako je sjednocení manželství a vztahů, léčba všech typů nemocí, soudní případy, těhotenské kouzlo, jsme nyní velmi spokojeni s naším. Wiseman ho uvědomuje, jak moc máme rádi a potřebujeme navzájem. Tento muž je opravdový a dobrý. Může vám také pomoci napravit váš zlomený vztah. Měl jsem svého manžela zpátky! Bylo to jako zázrak! Žádné manželské poradenství a děláme velmi dobře v našem milostném životě. Kontaktujte tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
prostřednictvím e-mailu: babawalewiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348129806153

56 micyfnib micyfnib | E-mail | Web | 12. září 2018 v 4:59 | Reagovat

Если Вас интересуют девочки по вызову (Москва), посетите наш интернет - портал, чтобы получить доступ к анкетам юных красоток и опытных обольстительниц, которые подарят Вам незабываемые ощущения и море удовольствия - встречу с профессиональными жрицами любви Вы запомните надолго.

Для более удобного поиска интим-услуги разделены на несколько основных категорий:

-    Основные. В данном разделе собраны анкеты московских проституток, специализирующих на классическом сексе. Однако даже он может подарить Вам кучу незабываемых ощущений, которые раньше по тем или иным причинам были Вам недоступны.

-    Дополнительный раздел. Любите ролевые игры или хотите разнообразить семейные отношения? Тогда Вам сюда! Здесь можно найти девушек, что будут согласны на проведение фото- и видеосъемки, на использование секс-игрушек или же полноценное сопровождение на различных мероприятиях. И это далеко не все, что Вам могут предложить проститутки - выезд, как правило, входит в перечень дополнительных услуг.

-    Стриптиз. Любите смотреть на красивое женское тело? Стриптиз - достаточно популярная услуга, относящаяся больше не к интим-услугам, а к настоящему искусству современного танца и пластики. Хотите насладиться этим удивительным и невероятно эротическим зрелищем? На нашем портале Вы найдете лучших стриптизерш, которые смогут воплотить Ваши фантазии в реальность.

-    Экстрим. Если Вы не боитесь постигать все новые и новые вершины наслаждения, то Вас наверняка заинтересуют экстремальные виды интим-услуг. Наш интернет - портал предлагает в открытом доступе анкеты девушек, среди которых Вы без труда отыщите любительниц экстремального секса - все данные на связи и подробное описание предлагаемых услуг Вы найдете на сайте.

-    Раздел для любителей эротического массажа. Уникальная разновидность интима, которая в классическом своем понимании не предполагает под собой сексуального контакта как такового. Вас ждет невероятное возбуждение, которое завершится бурным оргазмом и расслаблением. Опытные массажистки подарят приятные моменты и, благодаря умелым и плавным движениям, помогут Вам достичь пика наслаждения.

Всё ещё интересуют <a href=http://domodedovo.russia.x-narod.ru>проститутки в Домодедово</a>, то для получения контактных данных достаточно лишь выбрать раздел с интересующими Вас интим-услугами, а затем перейти к конкретным анкетам. Уверены, что во всем этом многообразии Вы найдете что-то свое, что непременно сделает Ваш вечер по-настоящему незабываемым, полным приятных и сводящих с ума моментов!

57 guranVed guranVed | E-mail | Web | 13. září 2018 v 1:44 | Reagovat

Хотите ласки, понимания и безудержной любви? Портал X-Narod предлагает Вам надолго забыть обо всех жизненных проблемах и провести время с привлекательной и умелой девушкой. В одном месте мы собрали для Вас и интимные салоны и частных проституток, в числе которых есть и опытные индивидуалки - выезд в район клиента, обычно включен спектр оказываемых интим-услуг.

Для удовлетворения потребностей различных категорий пользователей нами был создан многофункциональный сервис, вмещающий в себя следующие сервисы:

-    Интим-карта. При помощи такой карты Вы сможете быстро отыскать анкету интересующей Вас девушки, которая обладает всеми необходимыми умениями. Если же Вы хотите найти специалиста в оказании интимных услуг, то предлагаем также воспользоваться интим-картой нашего сайта. Здесь Вы найдете перечень лучших интимных салонов, а также сауны и даже съемные апартаменты, где можно провести время в приятной обольстительницей.

-    Раскрепощенные <a href=https://moscow.russia.x-narod.ru/find/sec-1>зрелые индивидуалки Москва</a>, которых Вы сможете заказать по указанному номеру. В том случае, если классическим сексом Вас больше не удивить, то мы можем предложить анкеты красоток, которые готовы на любые эксперименты. У нас Вы сможете найти профессионалок, которые специализируются на садо-мазо. Давно хотели попробовать? Выбирайте подходящую анкету, звоните, и уже очень скоро Вы сможете окунуться в совершенно новый для себя мир неизведанных ощущений и желаний!

-    Интим-чат. Если Вы давно хотели получить ответы на волнующие Вас вопросы о секс-услугах и их особенностях, то наш консультант с удовольствием даст Вам все необходимые рекомендации и соответствующие разъяснения по работе с сервисом.

-    Общение на форуме. Все желающие пообщаться и завести новые знакомства могут приятно провести время на форуме нашего ресурса, пройдя предварительную регистрацию. Модераторы портала прилагают максимум усилий, чтобы создать комфортные условия и дружественную атмосферу на сайте.

-    Объявления. Помимо обычных анкет, мы предлагаем интим-салонам и частным лицам размещать свои объявления в специальном разделе. Воспользуйтесь системой фильтров, чтобы быстро отыскать необходимое объявление.

Рекомендуем зарегистрироваться на сайте, чтобы начать общение с другими пользователями. Анкеты девушек находятся в открытом доступе, поэтому Вы в любое время сможете сделать выбор и вызвать проститутку на дом. Если у Вас возникли вопросы с предлагаемым ресурсам, советуем обратиться к нашему администратору через свой личный кабинет.

58 docbaFuB docbaFuB | E-mail | Web | Pondělí v 18:46 | Reagovat

Ищете сервис, который предлагает такую услугу, как <a href=http://www.sandyk-parti.ru/>лагман доставка Москва</a>? Если Вы хотите попробовать необычные и необыкновенно вкусные блюда узбекской кухни, рекомендуем сделать заказ в ресторане "Сандык Партийный". Заказы принимаются с 12 часов дня и до 23 часов вечера. Мы гарантируем быструю доставку заказов в пределах Москвы - как правило, уже через час - полтора, Вы сможете насладиться блюдом восточной кухни.

Среди преимуществ нашего ресторана стоит выделить:

-    Налаженная работа курьера. Именно этот фактор играет немаловажную роль в вопросах выполнения заказов в целом. Наши курьеры с удовольствием отвезут выбранные Вами блюда в любой район Москвы, как в пределах МКАД, так и за ее границами. В зависимости от удаленности района, время доставки может несколько отличаться.

-    Привлекательные скидки при оформлении заказа в онлайн - режиме. Воспользуйтесь уникальной возможностью получить 10%-ную скидку, заказывая любые из представленных блюд в режиме онлайн. Для постоянных клиентов действуют еще более привлекательные скидки и выгодные условия.

-    Для заказа даже не нужно посещать кафе. Обратившись к нам, Вы сможете сэкономить свое время, ведь Вам не придется ехать к нам и стоять в пробках, поэтому заказ узбекских блюд онлайн - очень выгодное и рациональное решение. Вместо этого мы предлагаем Вам провести вечер в более привычной для Вас обстановке вместе со всей семьей! Один звонок, и уже через 60-90 минут Вы будете наслаждаться заказанными блюдами!

-    Удобные способы оплаты. При оформлении заказа через сайт, Вам предоставляется возможность оплатить его, как наличным, так и безналичным расчетом. В первом случае, деньги передаются курьеру или сотруднику ресторана при выборе самовывоза.

-    Праздничные акции. Если Вы хотите приобретать свежеприготовленную узбекскую еду на постоянной основе, то имеет смысл отслеживать наши скидки и акции, которые периодически проходят по случаю какого-либо крупного торжества. Подписывайтесь на наши аккаунты в социальных сетях, чтобы не упустить выгодной возможности.

Доставка восточной кухни в ресторане "Сандык Партийный" осуществляется ежедневно, а это значит, что своих близких Вы можете побаловать вкусной и необычной пищей в любое время, предварительно заказав ее на нашем сайте. Если у Вас появились вопросы, смело задавайте их нашим сотрудникам - все контактные данные Вы найдете на сайте.

59 lauvawax lauvawax | E-mail | Web | Úterý v 22:48 | Reagovat

Хотите приобрести <a href=http://sportgloves.ru>товары для туризма и активного отдыха</a> по приемлемой цене? Посетите наш интернет - магазин, чтобы ознакомиться с широким ассортиментом разнообразных товаров , которые успешно используются во многих спортивных залах и фитнес - центрах.

На нашем сайте Вы сможете заказать оптом и в розницу товары из таких категорий:

-    Товары, предназначенные для проведения занятий по йоге. В каталоге нашей продукции представлены всевозможные аксессуары для занятия аэробикой, танцами и др. направлениями фитнеса. В данном разделе Вы найдете коврики, мячи, эспандеры по самой доступной цене.

-    Суппорты для занятий спортом. Предназначены для фиксации различных связок и мышц. Подобные аксессуары предотвращают возникновение серьезных травм и растяжений. Среди представленных приспособлений Вы найдете: суппорт колена, кисти, локтя, надколенника. Рекомендовано для всех, кто занимается активными видами спорта!

-    Одежда для занятий спортом. Футболки из качественных материалов, лосины, шорты - все это Вы найдете на нашем сайте в большом ассортименте. Кроме того, наши майки и футболки прекрасно подойдут и для повседневного использования.

-    Лямки для тяги и многое другое. Товары предназначены для эффективной разработки различных групп мышц. С помощью этих небольших приспособлений эффект от силовых нагрузок становится более ощутимым, а сами упражнения становятся более безопасными. Спортсмены, которые тренируют силовую тягу, несомненно, оценят преимущества нашей продукции.

-    Аксессуары для бокса. Большая часть продукции этого раздела представлена в виде боксерских перчаток, для которых характерны европейское качество исполнения и надежная защита, обеспечиваемая высокотехнологичным наполнителем. В качестве основного материала для перчаток выступает натуральная кожа. При желании Вы можете отдать предпочтение моделям, как с открытой, так и закрытой ладонью. Заказывайте качественные товары для эффективных тренировок и вскоре Вы сможете добиться желаемого результата.

Мы доставляем товары во все населенные пункты Российской Федерации, так как сотрудничаем со многими транспортными компаниями. Выдача заказов на территории Москвы для наших клиентов осуществляется бесплатно. Чтобы узнать еще больше об ассортименте и разнообразных акциях, звоните нам по телефону или оставляйте заявку на сайте.

60 dydelillub dydelillub | E-mail | Web | Včera v 16:02 | Reagovat

Интересует покупка спортивных перчаток оптом? В таком случае, именно в нашем интернет - магазине в любое удобное время Вы можете приобрести:

-    Перчатки мужские спортивные. Как и большая часть продукции чешского бренда PowerSystem, все изделия выполнены из очень качественного материала, а сами перчатки полностью повторяют собой форму руки. Заказав перчатки известного чешского брендаPowerSystem, Вы сможете оценить все преимущества товара, кроме того, значительно снизите риск травмирования кисти во время тренировок. В отдельном разделе нашего магазина представители сильного пола могут отыскать высококачественные перчатки для бокса, выполненные из натуральной кожи.

-    Перчатки женские для фитнеса. Это гораздо более элегантный вариант защиты кистей, по сравнению с мужской моделью. Для этой серии характерен более яркий дизайн, который прекрасно подойдет к любому женскому спортивному костюму. Есть возможность отдать предпочтение более универсальным тонам. Что касается конструкции перчаток, то она почти такая же, как и у предыдущей серии - качественный наполнитель, прочный материал, наличие липкой ленты для более эффективной подгонки по руке. Отличный выбор!

-    Перчатки унисекс. У нас Вы сможете приобрести перчатки, которые подойдут любому спортсмену, а разнообразие моделей точно не оставит Вас равнодушными. Основным преимуществом модели является двойной слой кожи, который дополнительно защищает руку от возможных травм. Наличие мягкой подложки заметно улучшает процесс захвата. Изделия отличаются износостойкостью и долговечностью, благодаря прочной прошивке и качественным материалам.

Кстати, хотим акцентировать Ваше внимание на том, что при желании можно приобрести продукцию в розницу, воспользовавшись другим сайтом, однако главным направлением нашей фирмы являются оптовые покупки.

Если Вас интересует <a href=http://sportgloves.ru/glovesps/>женские перчатки для фитнеса</a>, то приобретая большие партии товаров в нашем магазине, Вы сможете существенно сэкономить на покупке качественных аксессуаров для спорта.. Перед отправкой мы упаковываем товары в индивидуальную упаковку, чтобы дополнительно защитить их во время перевозки.

Хотите задать свои вопросы нашим консультантам? Задать их Вы можете нашим консультантам, связавшись с ними по указанному телефону или оставив онлайн-заявку через интернет-магазин. Мы гарантируем качественное и внимательное обслуживание всех клиентов.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků v menu:
http://www.gettyimages.in/
http://thediaryofahufflepuff.tumblr.com/
tumblr.com