"Černý humor je, když máš písek v oku. Morbidním se stává ve chvíli, když máš oko v písku."

Prosím o pozornost!

2. července 2017 v 18:33 | Winter |  Fandom
Nakonec jsem se přeci jen rozhodla, že si zkusím natočit svůj první let´s play na hru, kterou dobře znám a prolezla jsem každý její kout. Proto jsem si vybrala MMORPG Guild wars 2, neboť ji hraji od roku 2012. Budu ovšem potřebovat vaší pomoc. Rozhodnete, za jakou rasu budu hrát.

K tomuto miničlánku přikládám video o rasách v Tyrii. Vaším úkolem se bude na něj podívat a rozhodnout, za kterou rasu bych měla hrát. Svoje nápady pište do komentářů. Chtěla bych ještě dodat, že projdu celý příběh za ženu kouzelnického povolání - takže elementalistku, mesmerku nebo necromancerku.

Rasy Tyrie:

Lidé - V Tyrii se nachází poslední lidské království, které nezničili draci ani jiní nepřátelé. Krytanský národ přežívá ve městě Divinity´s Reach a snaží se všemi silami porazit nejvyššího draka Zaithana. Věří v šest bohů. Kombinují technologii s magií.

Norni - hrdá severská rasa kombinující moudrost se silou a vírou v duchy předků. Oproti Asurům a Charrům jsou technologicky slabší.

Charrové - technokratická rasa, nesnáší náboženství a preferují hrubou sílu před věděním.

Sylvari - poměrně mladá rasa podobná dryádám objevující svět kolem sebe. Dávají přednost magii před moderními vynálezy. Jsou velmi přátelští i naivní.

Asury - nejgeniálnější ze všech. Jejich vědění je na velmi vysoké úrovni. Dokázali stvořit mnoho zajímavých věcí jako například obrovské létající město nebo golemy. Jsou však velmi arogatní a myslí si, že jsou mnohem lepší než ostatní.

Titulky si dáte v nastavení videa.

 


Komentáře

1 NaTyy NaTyy | Web | 3. července 2017 v 9:45 | Reagovat

podívám se😊

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků v menu:
http://www.gettyimages.in/
http://thediaryofahufflepuff.tumblr.com/
tumblr.com