"Černý humor je, když máš písek v oku. Morbidním se stává ve chvíli, když máš oko v písku."

Johncroft fanart (testování Twin markerů)

14. srpna 2017 v 18:38 | Winter |  Skicák
Vzhledem k tomu, že mám ve čtvrtek narozeniny, tak jsem si za peníze, které mi dala mamka, koupila Twin markery. Původně jsem si chtěla pořídit Copic ciao, ale jednotlivé sady jsou strašně drahé. Raději jsem se poohlížela po cenově přijatelné variantě. Chtěla jsem si pořídit sadu 36 barev, ale v Marketartu jí měly už vyprodanou. Proto jsem si kupovala jednotlivé sady.

Musím říct, že jsou úžasné! Mám jednu sadu pastelovou, druhou s tmavšími tóny a pak jsem si ještě pořídila plěťové a studené šedivé odstíny. K tomu jsem si u nás v Táboře koupila ještě tři markery od Copicu (teplé šedivé barvy + blender). Prodávají je jedině v papírnictví U Tukana po kusech. Kromě nich jsem si ještě pořídila tenkou hnědou fixu od Stabila a bílý lihový popisovač.

Fanart jsem kreslila na silnější papír, protože obyčejnou čtvrtku by úplně prosákly. Prodávají se sice speciální kreslící bloky pro tento typ lihových fix, ale ten jsem si neobjednávala. Papír, na který jsem kreslila má gramáž 320g/m. Ale barva i tak prosákla na druhou stranu. V případě obyčejné čtvrtky by to bylo ještě horší.

Jinak jsem z nich strašně nadšená! Jsou úžasné, skvěle se s nimi kreslí. Akorát se musím krotit, abych je všechny nevypotřebovala hned první týden. Dají se plnit náhradní barvou, ale ještě jsem neviděla žádný český obchod, ve kterém by se prodávala.

K testování jsem si zvolila fanart na pár John Watson/Mycroft Holmes ze Sherlocka od BBC. Ano, je sice poněkud netradiční, ale poslední dobou se mi tihle dva dostávají pod kůži.

 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 14. srpna 2017 v 19:48 | Reagovat

Tak ať ti poslouží ;-)

2 Winter Winter | Web | 14. srpna 2017 v 20:29 | Reagovat

[1]: Díky :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků v menu:
http://www.gettyimages.in/
http://thediaryofahufflepuff.tumblr.com/
tumblr.com