"Černý humor je, když máš písek v oku. Morbidním se stává ve chvíli, když máš oko v písku."

Leden 2018

Vánoce a Nový rok 2018

1. ledna 2018 v 13:10 | Winter |  Články
Letošní Vánoce byly úžasné. Už hlavně proto, že jsem konečně získala brigádu a den před Štědrým dnem jsem nastoupila jako pomocnice do jedné supermarketové pekárny u nás v Táboře. Chodím tam jednou týdně v sobotu, abych si přivydělala alespoň nějakou korunu kvůli tomu, že si chci koupit konzoli. Původně jsem si chěla ušetřit na herní notebook, ale řekla jsem si, že mi konzole vyjde přeci jenom levněji. Ráda bych si pořídila PS4.

Jeden z dárků jsem dostala předčasně - přítel mi dal mobilní telefon. Je od Xiaomi a má krásný velký displej a natáčení videí si nemůžu vynachválit. Jo a konečně jsem si mohla udělat selfíčko, což u mého starého mobilu nebylo možné, neboť neměl přední kameru. Svoje první selfie jsem udělala na sobotním promítání Hvězdných válek 16. 12. 2017. Chtěla bych na to jít ještě jednou, protože ten film promítají u nás v Táboře i v lednu. Plánuji napsat recenzi i natočit video.Jinak jsem dala každému nějaký dárek a také jsem spoustu dárků dostala. Oblečení, krém na ruce, parfém, šampon a peníze. Všechny dárky mne moc potěšily.

Silvestra jsem trávila u přítele. Bylo to moc fajn a pár minut po půlnoci jsme odpálili náš ohňostroj. Natočila jsem jej na video a přikládám jej k článku. Opravu to u něj bylo báječné.

Tímto článekem bych svým čtenářům také chtěla popřát hezký Nový rok a ať se vám letos vyplní vše, co si přejete. Prosím, napište mi do komentářů co jste letos dostali a jak jste si užili novoroční oslavy.

Zdroje obrázků v menu:
http://www.gettyimages.in/
http://thediaryofahufflepuff.tumblr.com/
tumblr.com